Керамічна напрямна шпагата 60.103 прес-підбирача John Deere



- Під замовлення
- Код: 60.103.02
Відправка з 03 травня 2026244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Керамічна напрямна шнура (шпагата) прес-підбірника
JOHN DEERE (JD): 214, 214T, 224, 330, 332, 336, 342, 346,
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 37 мм |
60.103-A, 88.80.200, 88.80.214, BP13227, 60.103
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴


