Ролик голки на прес-підбирач John Deere 214, 214Т, 224, 330, 332, 336, 342, 346


- Готово до відправки
- Код: 59.102-A
427 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик голки на прес-підбирач John Deere:
JOHN DEERE (JD): 214, 214T, 224, 330, 332, 336, 342, 346.
| Ширина | 8,1 мм |
| Діаметр внутрішній | 6,5 мм |
| Діаметр зовнішній | 19 мм |
59.102-A, 54-0002
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴


