Зрізний болт із гайкою 58.621-A на прес-підбирач John Deere — 8.65x56.5мм.

- Готово до відправки
- Код: 58.621-A
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Зрізний болт із гайкою на прес-підбірник, болт запобіжний.
JOHN DEERE (JD): 342, 346
| Довжина: | 56,5 мм |
| Болт | 8,65 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
BP14125 + E50101 = DC17882
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


