Ніж поршня 58.434 прес-підбирача John Deere 224, 224Т — рухомий, L-340 мм



- Під замовлення
- Код: E16461
Відправка з 03 травня 20262 086 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Ніж поршня прес-підбірника John Deere
Прес-підбірник JOHN DEERE: 224, 224T.
| Загальна ширина | 88 мм |
| Довжина робоча | 340 мм |
| Кількість отворів кріплення | 3 |
| Відстань між отворами для кріплення | 127 мм |
E16461, 50-0014, 58.434
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086 ₴


