Пружинний палець (грабліна) d-30мм.L-225мм прес-підбирача New Holland 265, 270, 271, 366


- Готово до відправки
- Код: 80161367.01
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Пружинний палець (грабліна)
Застосування: прес-підбірник New Holland 265, 270, 271, 366
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Загальна ширина | 68 мм |
| Довжина: | 225 мм |
0161367, 57-0025, 161367
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴


