Пружинний палець (грабліна) d-30мм, L-185мм на прес-підбирач New Holland 67, 68, 69




- Під замовлення
- Код: 80127566-R
Відправка з 06 травня 202679 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Пружинний палець (грабліна)
NEW HOLLAND (NH): 67, 68, 69
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Загальна ширина | 114 мм |
| Довжина робоча | 185 мм |
80127566, 80037762, 57-0023
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


