Штовхач соломи d отв.-10.5мм, L-300мм прес-підбирача New Holland



Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Штовхач соломи прес-підбірника
Прес-підбірник NEW HOLLAND: 377, 377.
| Діаметр отвору кріплення | 10,5 мм |
| Загальна ширина | 50 мм |
| Довжина: | 300 мм |
| Висота | 26 мм |
80624380, 80725214, 59.217, 55-0015
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 952 ₴


Відправка з 06 травня 2026