Штовхач соломи (клик, грабліна) d-16мм,L-310мм прес-підбирача New Holland 270, 271

- Під замовлення
- Код: 59.214.19
Відправка з 06 травня 20263 953 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Прес-підбірник NEW HOLLAND: 270, 271
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина: | 310 мм |
| Діаметр дроту | 13 мм |
| Ширина | 80 мм |
053194, 55-0010, 53194
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Виробник | New Holland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 953 ₴


