Нагортач соломи 59.208 клік New Holland - правий, L-350мм, d-8мм 68, 69, 270, 271
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
нагортач соломи прес-підбірника — Правий
Прес-підбірник NEW HOLLAND: 270, 271, 68, 69
Прес підбірник Sgorbati
| Довжина робоча | 350 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 8 мм |
| Загальна ширина | 52 мм |
| Висота | 37 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 62 мм |
55-0014, 80046516, 80063485, 1111/10801
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴







