Ніж поршня 58.409.19 на прес-підбирач L-345мм New Holland 276, 370, 376, 377 — протирізальний


- Під замовлення
- Код: 58.409.19
Відправка з 06 травня 20266 198 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Ніж поршня — протирізальний
NEW HOLLAND (NH): 276 ― 370 ― 376 ― 377
| Довжина: | 345 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 108 мм |
| Ширина | 102 мм |
80126200, 59634, 9607733, 50-0028
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Виробник | New Holland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 198 ₴


