Пружинний палець (грабліна ) 8053225-R прес-підбирача New Holland 185х94мм.

- Під замовлення
- Код: 8053225-R
Відправка з 06 травня 2026104 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Пружинний палець, граблинна на підбирач
Прес-підбірник New Holland
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Загальна ширина | 94 мм |
| Довжина: | 185 мм |
| Ширина внутрішня | 42 мм |
| Діаметр дроту | 5 мм |
80053225, 57-0021
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴


