Пружина вязального пальця D-8.5 мм прес-підбирача Massey Ferguson 918024M91

- Під замовлення
- Код: 918024M91.01
Відправка з 05 травня 2026220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника MASSEY FERGUSON:
Пружина в'язаного пальця
Прес-підбірник MASSEY FERGUSON: 120, 124, 220, 224, 228
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 8,5 мм |
| Довжина: | 81 мм |
918024M91, 58-0083
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


