Штовхач соломи (клік, грабліна) 615 мм на прес-підбирач Massey Ferguson 10/8, 15/8, 20/8



- Готово до відправки
- Код: 59.238-A
2 379 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача MASSEY FERGUSON:
Штовхач соломи (клік, грабліна) на прес-підбирач
Застосування: прес-підбирач MASSEY FERGUSON 10/8, 15/8, 20/8
| Довжина робоча | 615 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Загальна ширина | 88 мм |
| Товщина | 12 мм |
642349M2, 55-0002
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | L AGRICOLA RICAMBI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 379 ₴


