Пружинний палець L-200 мм прес-підбирача Massey Ferguson 120, 124, 128


- Готово до відправки
- Код: 585136M1.02
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача MASSEY FERGUSON:
Пружинний палець прес-підбирача
Застосовується: прес-підбирач MASSEY FERGUSON 120, 124, 128
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Загальна ширина | 83 мм |
| Довжина: | 200 мм |
585136M1, 57-0018
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴


