Ніж поршня прес-підбирача Massey Ferguson 15/8, 20/8 — рухомий, 334 мм


- Під замовлення
- Код: 782102M4
Відправка з 05 травня 20267 259 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача MASSEY FERGUSON:
Ніж поршня прес-підбирача Massey Ferguson - рухомий
Застосовується: прес-підбирач MASSEY FERGUSON: 15/8, 20/8
| Загальна ширина | 101 мм |
| Висота профілю | 334 мм |
| Кількість отворів кріплення | 3 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 133 мм |
58.460, 782102M4, 50-0021
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | L"AGRICOLA RICAMBI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 259 ₴


