Напрямний палець пружинного штовхача соломи прес-підбірника New Holland 1200 мм.
- Під замовлення
- Код: 80535889.03
Відправка з 07 травня 2026561 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник GALLIGNANI:
80535889, 56-0014.
New Holland: 376, 377.
| Вага | 1,11 кг |
| Загальна ширина | 47 мм |
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Діаметр отворів кріплення | 7 мм |
Країна походження: Італія
Виробник: Agri Parts
Запчастина для прес-підбірника New Holland
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | New Holland |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴


