Запчастина на прес-підбірник Bautz:
9275210, 51-0001.
CLAAS: COMPACT 410
| Довжина: | 560 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Ширина | 48 мм |
| Діаметр кріпильних отворів | 13,5/М10 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428 ₴



Відправка з 06 травня 2026