Шестерня z-9 тримача шнурка прес-підбирача Massey Ferguson 120, 124, 128, 220, 224, 228


- Готово до відправки
- Код: 918012M91.01
1 147 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача MASSEY FERGUSON:
Шестерня тримача шнурка
Застосування на Massey Ferguson: 120, 124, 128, 220, 224, 228
| Внутрішній діаметр | 4,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Висота профілю | 7 мм |
| Кількість зубів | 9 |
918012M91, 58-0136
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴


