Кришка (ступиця) тримача d-55 мм шпагата прес-підбирача Massey Ferguson 120, 124, 128, 220, 224, 228



- Готово до відправки
- Код: 918008M91.02
2 818 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача MASSEY FERGUSON:
Кришка (ступиця) тримача шпагата прес-підбирача
Застосування на Massey Ferguson: 120, 124, 128, 220, 224, 228
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр отворів кріплення | 5 мм |
| Висота | 17 мм |
918008M91, 58-0133
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 818 ₴


