Відрізний ніж шнурка 918748M1 прес-підбирача Massey Ferguson 120, 124, 128, 220, 224, 228


- Під замовлення
- Код: 918748M1.00
Відправка з 05 травня 2026403 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача MASSEY FERGUSON:
Ніж шнурка
Застосування на Massey Ferguson: 120, 124, 128, 220, 224, 228
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 4,5 мм |
| Загальна ширина | 30 мм |
| Товщина | 2,5 мм |
| Довжина: | 50 мм |
918748M1, 58-0069
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴


