Очисник шнурка L-145 мм прес-підбирача Massey Ferguson 10/8, 15, 15/8, 20/8


- Під замовлення
- Код: 151483M95.01
Відправка з 05 травня 20261 830 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача MASSEY FERGUSON:
Очисник шнурка
Прес-пдбирач MASSEY FERGUSON: 10/8, 15, 15/8, 20/8
| Кількість зубів | 4 |
| Кількість отворів кріплення | 1 |
| Діаметр отворів кріплення | 13 мм |
| Довжина: | 145 мм |
| Висота | 30 мм |
151483M95, 151483M95.01, 58-0116
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴


