Ролик поршня 58.180 прес-підбирача New Holland — 45x20xМ8

Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Ролик поршня
Прес-підбірник NEW HOLLAND: 270
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Загальна ширина | 20 мм |
| Довжина робоча | 41 мм |
58.180, 80044280, 52-0025
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴


Відправка з 06 травня 2026