Ролик на поршень (підшипник) 58.127 прес- підбирача John Deere 15x16х50,8 мм.

- Готово до відправки
- Код: 58.127-A - NKS
1 159 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Ролик на поршень (підшипник) прес підбирача John Deere
Прес-підбірник JOHN DEERE: 330 332 332AT 332WS 336 336AT 336AWS 336T 336WS 339 342 342T 342WS 346 346 346T 346WS 349 359 456 456A 456AT 456AWS 456T 456WS 469 466 466 466AT 466AT 466AS 466 466 466
Прес-підбірник INTERNATIONAL
Прес-підбірник New Holland
Прес-підбірник Massey Ferguson
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 50,8 мм |
| Загальна ширина | 15 мм |
56617, 80535663, 667925R91, JD8646, AE14807, 58.127, 52-0005
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Виробник | John Deere |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴


