Ролик поршня (штовхача) 1105.18.01.78 для прес-підбирача Welger AP50, AP51 - 24х34х62мм

- Під замовлення
- Код: 58.107.JHB.Z152
Відправка з 04 травня 20262 086 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP50 AP51
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Загальна ширина | 34 мм |
| Довжина робоча | 76,5 мм |
| Різьба | 24 |
| Крок різі | 1,5 мм |
0924.50.29.00, 1105.18.01.78, 05.328, 0924.50.29.00, 0924502900, 1105180178, 58.107
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086 ₴


