Зірочка натяжна 0709.21 прес-підбирача Welger (15 зубців) d52мм


Запчастина на прес-підбірник WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP41 AP45.
| Внутрішній діаметр | 52 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Кількість зубів | 15 |
| Висота | 24 мм |
0709.21, 0709.21.00.00, 0709210000, 59-0030
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴


