Пружина фіксатора (утримувача шпагата) RS3789 прес-підбирача New Holland [RASSPE] d-12мм, L-31мм
![Пружина фіксатора (утримувача шпагата) RS3789 прес-підбирача New Holland [RASSPE] d-12мм, L-31мм, фото 2](https://images.prom.ua/728913297_w40_h40_pruzhina-fiksatora-utrimuvacha.jpg)
![Пружина фіксатора (утримувача шпагата) RS3789 прес-підбирача New Holland [RASSPE] d-12мм, L-31мм, фото 3](https://images.prom.ua/608439615_w40_h40_pruzhina-fiksatora-utrimuvacha.jpg)
- Готово до відправки
- Код: RS3789.01
112 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Пружина фіксатора (утримувача шпагата) — RASSPE Німеччина
Застосовується: прес-підбірник New Holland
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Довжина: | 31 мм |
| Діаметр дроту | 2 мм |
RS3789, 06581774, 700707894, 0658 1774, RS3789, 58-0039
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Виробник | New Holland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴

![Пружина фіксатора (утримувача шпагата) RS3789 прес-підбирача New Holland [RASSPE] d-12мм, L-31мм, фото 1](https://images.prom.ua/728913304_w640_h640_pruzhina-fiksatora-utrimuvacha.jpg)
![Пружина фіксатора (утримувача шпагата) RS3789 прес-підбирача New Holland [RASSPE] d-12мм, L-31мм](https://images.prom.ua/728913304_pruzhina-fiksatora-utrimuvacha.jpg)