Голка в'язальна (голка) L-655 мм прес-підбирача Massey Ferguson 120, 124, 128
- Готово до відправки
- Код: 59.035 Agro-Bis
3 172 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника MASSEY FERGUSON:
Голка в'язальна (голка) прес-підбірника
Застосування: прес-підбірник MASSEY FERGUSON 120, 124, 128
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Довжина робоча | 620 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 13 мм |
| Довжина: | 655 мм |
| Висота | 15 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 60 мм |
| Ширина | 220 мм |
584717M92, 51-0012
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 172 ₴







