Голка алюмінієва прес-підбирача Claas Markant, 50, 51,Constant Lроб.-677мм. 59.037




- Готово до відправки
- Код: 59.037.02/ALU
2 379 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
0008083300, 808330, 000808330, 808330.0, 000808330.0, 51-0005
CLAAS: MARKANT, MARKANT 51, MARKANT 50, CONSTANT.
| Довжина робоча | 677 мм |
| Кількість отворів кріплення | 3 |
| Діаметр отворів кріплення | 12 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 15 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 95 мм |
| Діаметр отворів кріплення,1 | 8 мм |
| Відстань між отворами | 20 мм |
| Ширина | 37 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 379 ₴


