Голка алюмінієва прес-підбирача Claas Markant 40, Trabant. Lроб.-645 мм 809410 59.036.
- Готово до відправки
- Код: 59.036.02/ALU
2 159 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
CLAAS: MARKANT, MARKANT 40, TRABANT.
| Довжина робоча | 645 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 10,5 мм |
| Загальна ширина | 35 мм |
| Довжина: | 760 мм |
| Висота | 15 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 95 мм |
0008094100, 809410, 000809410, 51-0004.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159 ₴







