Голка 59.023 на прес-підбирач Welger AP50, AP51, 600 мм — алюмінієва




- Під замовлення
- Код: 59.023.00/ALU
Відправка з 04 травня 20261 989 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для комбайна CLAAS: .
Прес-підбірник WELGER: AP50 AP51
| Довжина робоча | 600 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 15 мм |
| Загальна ширина | 30 мм |
1105.22.08.13 , 51-0028 , 59.023.00
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴


