Голка 59.022 на прес-підбирач Welger AP45, AP52, 640 мм — алюмінієва (перша серія)




- Готово до відправки
- Код: 59.022.01/ALU
1 903 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Голка на прес-підбірник
Прес-підбірник WELGER: AP45 AP52
| Загальна ширина | 30 мм |
| Довжина робоча | 640 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 10 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 50 мм |
1121.22.04.01 , 1121.22.04.02 , 51-0027
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 903 ₴


