Голка 59.019 на прес-підбирач Welger AP12, 580 мм - алюмінієва
- Під замовлення
- Код: 59.019.00/ALU
Відправка з 04 травня 20261 830 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник WELGER:
WELGER: AP12, AP12K
| Довжина робоча | 580 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 10,5 мм |
| Загальна ширина | 30 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Висота | 15 мм |
1101.22.08.15, 1101220815, 51-0024
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴







