Голка прес-підбирача New Holland 270, 270R, 366, 935, 945. L- 600 мм, 211509, 59.006




- Готово до відправки
- Код: 80211509.00
2 855 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
211509, 80211509, 211509, 59.006-G.
NEW HOLLAND 270, 366, 935, 930.
| Вага | 2,71 кг |
| Загальна ширина | 48 мм |
| Довжина робоча | 600 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 13,5 мм |
Країна походження: Італія
Виробник: Agri Parts
Запчастина для прес-підбірника New Holland
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Holland |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 51-0019 , 80211509 , 211509 , 59.006-G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 855 ₴


