Натягувач пружинний прес-підбирача на Claas Markant 40,41,50,51,52,55,60,65 d-12мм, .L-63мм , 000023


- Готово до відправки
- Код: 000023.01
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача Claas:
CLAAS: Markant 41, Markant 51, Markant 40, Markant 50, Markant 60, Markant 55, Markant 65, Dominant Standard, Constant Standard, Markant 52.
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Довжина: | 63 мм |
| Довжина ефективна | 40 мм |
| Діаметр дроту | 3 мм |
000023, 000000023, 000023.0, 000000023.0, 000023.1, 000000023.1, 00002301, 000002301, 000023CK, 0000023CK. 58-0008
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴


