Ніж вязального апарату прес-підбирача Claas, 51х18 мм 000012



- Готово до відправки
- Код: 000012-G
217 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбирача Claas:
000012, 000000012, 000012.0, 000000012.0, 000012.1, 000000012.1, 000012-G
CLAAS, PRASY, MARKANT, MARKANT 65, MARKANT 55, MARKANT 51, MARKANT 41, MARKANT 40, MARKANT 50, MARKANT 52, MARKANT 60, PRASY KOSTKUJĄCE, CONSTANT, DOMINANT.
| Вага | 0,01 кг |
| Загальна ширина | 18 мм |
| Довжина робоча | 51 мм |
| Кількість отворів кріплення | 1 |
| Діаметр отворів кріплення | 9 мм |
| Товщина | 1,5 мм |
| Висота | 5 мм |
Країна походження: Італія
Виробник: Agro Parts
Запчастина для прес-підбірника CLAAS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴


