Диск притискний (накладка) на прес-підбирач Sipma [Оригінал] 2023-040-133.02
- Під замовлення
- Код: 5223/04-133/7
Відправка з 07 травня 20261 122 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбирач SIPMA:
Диск притискний, накладка на прес-підбирач Sipma — Оригінал

| Товщина | 1 мм |
| Діаметр внутрішній | 150 мм |
| Кількість отворів кріплення | 6 |
| Діаметр отворів кріплення | 5 мм |
2023-040-133.02, 2023-040-133, 202304013302, 5223/04-133/7, 0829-401-220
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sipma |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴

![Диск притискний (накладка) на прес-підбирач Sipma [Оригінал] 2023-040-133.02](https://images.prom.ua/771442121_w640_h640_disk-pritisknij-nakladka.jpg)
![Диск притискний (накладка) на прес-підбирач Sipma [Оригінал] 2023-040-133.02](https://images.prom.ua/771442121_disk-pritisknij-nakladka.jpg)