Палець вязального апарату RS6015, 206701300 дзьобик New Holland



Запчастина для прес-підбірника DEUTZ FAHR, New Holland
0658.1930, 06581930, 3103548R1, RS6015,
DEUTZ FAHR, PRASY, HD300, HD360, HD400, HD440.
| Вага | 0,185 кг |
| Зовнішній діаметр | 14,65 мм |
| Довжина робоча | 114 мм |
| Кількість отворів кріплення | 1 |
| Діаметр отворів кріплення | 5 мм |
| Габарити: Висота | 35 мм |
| Габарити: Ширина | 100 мм |
| Габарити: Довжина | 130 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 745 ₴


